Відгуки про компанію Аграріан
- Вероніка В.
Вперше замовляв у цьому магазині й залишилась в захваті. Від моменту консультації до отримання товару – все чітко, швидко та з турботою про клієнта. Якість чудова, відчувається надійність. Дякую, обов’язково замовлятиму ще!
- Катерина П.
- Сергій Б.
- Святослав М.
- Олександр К.
- Микола К.
- Олександр К.
Все супер, зателефонують, розкажуть, підкажуть, вічливі, обслуговування на вищому гатунку як кажуть; швидко, дешево і з посмішкою. Дякую!!!
- Андрей С.
- Ярослав К.
- Сергій З.
Можу порекомендувати цей магазин. Актуальна ціна, передзвонили вчасно, все добре
